KONST / Litografier / Färglitografi 12994294
nr 1299 4294
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/310. Motivet: 46x61 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:15:50
3/1 14:04:59
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér